Vítej

Leden 2009

PETA

31. ledna 2009 v 10:49 | Bloody Kisses (LayluSh) |  →Petice
Omlouvám se, že jsem tu nebyla, ale nevěděla jsem heslo :(.
Ale teď k tomu důležitějšímu.
Peta je organizace za boj proti týrání zvířat a to přesně proti husí paštice.
Tato pochoutka pochází z velice krutého jednání s těmito zvířaty.
Samičky jsou hned po narození zaživa rozřezány...samci mají dobré játra tak jsou krutě pomocí hadicí vykromovány. Během několika vteřín jim do těla zavedou 800 g jídla! A to trikrát denně!
Játra se zvětší a tlačí na plíce a srdce. Buď se husy udusí a nebo zemřou právě na selhání srdce.
Kde jsou ty doby, kdy husy volně pobíhaly po louce plné květin?
PETA už několi let bojuje proti tomuto týrání.
V Evropě je výkrm hus zakázán, ale ve Francii a Maďarsku se takhle husy vykrmují a dostávájí se do našich regálu.

JAK POMOCI?
Vyškrtněte tuto lahůdku z jídelničku...takováhle maličkost.
Naštuvte tu stránku...je sice anglicky, ale je tam dost informací.

Heslo PETA je:
BE AN ANGELS:
SAY ,,NO" TO FOIE GRAS.

BUĎMĚ ANDĚLŠTÍ:
ŘEKNĚME ,,NE" HUSÍ PAŠTICE.

49 členka

28. ledna 2009 v 14:43 →Členové

Přezdívka:Ada☼-Miley~-♥♥Zvířecí milovnice♥♥~

48 členka

27. ledna 2009 v 20:38 →Členové
1>Luci


testy

24. ledna 2009 v 22:05 | Májinka |  →Týrání zvířat
Pokusy na zvířetech!!!
Každý z nás denně používá alespoň jeden kosmetický přípravek. Ruce si myjeme mýdlem, obličej si ošetřujeme krémem. Ženy používají líčidla, laky na nehty, barví si vlasy, řasy či obočí, muži při holení žiletkou používají pěny a vody po holení, čistíme si zuby pastou… Toto je jen nepatrný výčet nejběžnějších kosmetických produktů, které se testují z hlediska bezpečnosti pro člověka a životní prostředí. Testovány jsou jak hotové výrobky (šampony, mýdla, krémy, laky na vlasy atd.), tak i základní chemické složky.
Leonardo da Vinci řekl: "Vpravdě je člověk králem zvířat, neboť je svou brutalitou předčí. Žijeme ze smrti druhých. Jsme chodící hřbitovy!
Co můžeme udělat
Mnozí lidé jsou toho názoru, že není správné, aby zvířata trpěla například kvůli šamponu nebo očním stínům, a snaží se vyhledávat kosmetiku, která nebyla testována na zvířatech. Orientovat se v této oblasti je však pro spotřebitele velmi těžkým úkolem, výrobci označují své produkty množstvím často zavádějících a nejasných tvrzení, za nimiž se může skrývat cokoli.
Je bohužel nutno konstatovat, že zcela netestovaná kosmetika neexistuje. Zatímco se hotový kosmetický výrobek na zvířatech nezkouší, jeho složky byly s největší pravděpodobností někdy v minulosti na zvířatech otestovány. Všechny nové látky se totiž ze zákona musejí na zvířatech vyzkoušet. Ačkoli se tato skutečnost může zdát deprimující, východiska zde přece existují. Je totiž skutečný rozdíl mezi firmou, kterou otázka testovaní na zvířatech nezajímá a která vyvíjí neustále nové a nové přípravky obsahující nové složky, které musejí nutně testováním na zvířatech projít; na druhé straně jsou firmy, které zaujaly k otázce testovaní jasné etické stanovisko, například v takové formě, že si neobjednávají žádné testovaní, neiniciují vývoj nových látek, protože se spokojí s několika tisíci látkami, které jsou už k dispozici. A navíc si pro všechny složky, které ve svých výrobcích použijí, stanoví jasnou časovou hranici (cut-off date) - látky otestované po tomto datu nepoužívají, aby nijak nepodporovaly žádné novější testování.
Právě podle těchto kritérií se řídí Humánní kosmetický standard, podle něhož je sestaven seznam kosmetiky bez krutosti společnosti BUAV (British Union for the Abolition of Vivisection) a ECEAE (European Coalition to End Animal Exeriments). K tomuto standardu se přihlásily stovky firem po celém světe.
Pokud nechceme podporovat zbytečné utrpení zvířat kvůli kosmetice, je obecně dobré:
- vyhnout se v kosmetice novinkám s obsahem nějakých nových "převratných" složek, které byly nutně otestovány na zvířatech. U velkých nadnárodních firem je největší pravděpodobnost, že budou takovéto novinky vyvíjet.
- kupovat kosmetiku co nejvíce přírodní, která obsahuje málo složek. Skutečně přírodní kosmetiky není mnoho (navzdory tvrzení výrobců na obalech), u nás je to například Weleda a také česká firma Botanicus (síť vlastních prodejen, www.botanicus.cz).
ŽIVOT JE PŘÍLIŠ KRÁTKÝ NA TO, ABYCHOM JEJ NIČILI I OSTATNÍM ŽIVOČICHŮM!!! PLANETA NEPATŘÍ JEN NÁM!!!
.
.
Nemůžu se dívat (a doufám že vy taky ne), jak trpí ubohá zvířátka. Jde o to, že sou na zvířatech testovány různé prostředky, zejména kosmetické, ale také například lepidla při testech náplastí!!!
Jsou to ubozí tvorové, kteří se nevyhnou tomuto odpornému, a bezdůvodnému trestu. Nic nám neudělali, tak proč je trápit? Zvířatům nejsou při testech podávány žádné utišující prostředky - takže zažívají nesnesitelnou bolest. Pokud nejaké zvířátko takovýto pokus přežije, je nemilosrdně zabito. Také vás prosím nekupujte si kožichy a cokoliv co je z kůže. Například v Číně jsou zvířata
omráčena a poté ztahována z kůže -ještě z živého bříška jim je stažena kůže!!!
Všechny tyto pokusy mohou zvířatům přinášet nesmírné utrpení. Zvířata při nich trpí křečemi, třesem, silnou bolestí břicha, nekontrolovaným zvracením, vnitřním krvácením, poškozením orgánů, bolestí způsobenou nádorem. Mohou krvácet z očí, z úst nebo pohlavních orgánů, mohou ochrnout nebo upadnout do kómatu. Látky tišící bolest se většinou nepoužívají, aby nebyly zkresleny výsledky pokusu. Zvířata umírají buď přímo při pokusu nebo bývají na konci pokusu zabita, aby mohla být pitvána. V některých případech zvířata bývají ponechána naživu a použita pro další pokus
A teď výpis kosmetických firem které provádí pokusy na zvířatech: /prosím nenakupujte u těchto výrobců
alberto-Culver (Tresemmé, Sally Beauty Supply, Alberto VO5, TCB Naturals)
Allergan,Arm & Hammer (Church & Dwight) ,bausch & Lomb
Benckiser (Coty, Lancaster, Jovan)
Bic Corporation, Block Drug Co. (Polident, Sensodyne, Tegrin, Lava, Carpet Fresh)
Boyle-Midway (Reckitt & Colman)
Bristol-Myers Squibb Co. (Clairol, Ban Roll-On, Keri, Final Net) Carter-Wallace (Arrid, Lady's Choice, Nair, Pearl Drops)
Chesebrough-Ponds (Fabergé, Cutex, Vaseline)
Church & Dwight (Arm & Hammer)
Clairol, Inc. (Bristol-Myers Squibb), Clorox (Pine-Sol, S.O.S., Tilex, ArmorAll)
Colgate-Palmolive Co. (Palmolive, Ajax, Fab, Speed Stick, Mennen, SoftSoap)
Coty (Benckiser Adidas)
Cover Girl (Procter & Gamble), Dana Perfumes (Alyssa Ashley) Del Laboratories (Flame Glow, Commerce Drug, Sally Hansen) Dial Corporation (Purex, Renuzit)*
DowBrands (Glass Plus, Fantastik, Vivid)
Drackett Products Co. (S.C. Johnson & Son) Gillette Co. (Liquid Paper, Flair, Braun, Duracell)*
Givaudan-Roure, Helene Curtis Industries (Finesse, Unilever, Suave) Jhirmack (Playtex)
Johnson & Johnson (Neutrogena) Kimberly-Clark Corp. (Kleenex, Scott Paper, Huggies Lamaur, Max Factor (Procter & Gamble)
Mead,Melaleuca,Neoteric Cosmetics
Oral-B (Gillette Company Parfums International (White Shoulders)
Parker Pens (Gillette Company)
Perrigo,Pfizer (Bain de Soleil, Plax, Visine, Desitin, BenGay)
Playtex Products, Inc. (Banana Boat, Woolite, Jhirmack)
Procter & Gamble Co. (Crest, Tide, Cover Girl, Max Factor, Giorgio) Reckitt & Colman (Lysol, Mop & Glo
Richardson-Vicks (Procter & Gamble) Sally Hansen (Del Laboratories)
Sanofi (Oscar de la Renta, Yves Saint Laurent)
Schering-Plough (Coppertone)
Schick (Warner-Lambert)
S. C. Johnson Wax (Pledge, Drano, Windex, Glade) SmithKline Beecham
Sun Star3M (Scotch, Post-It) Unilever (Lever Bros., Calvin Klein, Elizabeth Arden, Helene Curtis, Diversey) Warner-Lambert (Lubriderm, Listerine, Schick)
A teďděsivá čísla!!!
Počty zvířat
V České republice bylo například v roce 2004 využito za účelem pokusů přibližně 335 tisíc zvířat (toto číslo je v posledních letech každoročně přibližně stejné, od roku 2003 vzrostlo asi o 100 tisíc zvířat tím, že se do pokusů začalo započítávat také kroužkování ptáků). V Evropské unii je to ročně 10-11 milionů zvířat a na celém světě je počet každoročně "použitých" zvířat odhadován na 100 milionů. Pokud by se mohl počet zvířat za Českou republiku zdát nízký, je třeba si uvědomit, že tato oblast má globální charakter - většina z u nás prodávaných léků, kosmetiky nebo průmyslových či zemědělských přípravků pochází ze zahraničí a tam také byla na zvířatech vyzkoušena. Proto se neomezujeme na výklad situace u nás a pouze upozorňujeme, pokud se situace v ČR liší od situace v Evropě a ve světě.
K pokusům se využívají především myši, potkani, králíci, morčata, psi a primáti, ale také kočky, prasata, koně, kočky skot, ryby, ptáci a dokonce i obojživelníci!.
.
.
.
Tak a tady je pár obrázků utrpení těch neviných tvorečků:
Kopírujte si to prosím!!

týrání koní

24. ledna 2009 v 22:04 | Májinka |  →Koně

Tohle je fakt hrůza!!!!kopírujte , ... kopírujte!!!

Moc vás všechny prosím zkopírujte si to do svých blogů! Děkuji
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 52, formatId: 44, url: new String(window.location.href), cborder: '330033', cbackground: 'ffffff', ctitle: 'ff6666', ctext: '330033', curl: 'ff6666', simg: 0 }); //]]>

kožešinová zvířata

24. ledna 2009 v 22:03 | Májinka |  →Obchodování

KOŽEŠINOVÁ ZVÍŘATA

Kožich je luxus za cenu smrti!Kožich znamená pro určitou část veřejnosti synonymum pro vytoužený přepych a symbol společenské prestiže. Málokdo si však uvědomuje, že v dnešní době a zejména v našem podnebném pásmu je to především symbol krutosti a lhostejnosti lidí. Rok co rok jsou milióny zvířat, která svůj kožíšek k životu bezpodmínečně potřebují, usmrcovány člověkem jen kvůli zbytečnému módnímu doplňku. Způsobů, jak získat kožešinu, existuje několik. Všechny mají stejného jmenovatele:týrání a smrt původních majitelů kožichu.

Lov kožešinových zvířat

Lov je nejstarší metodou získávání kožešin.Vynálezem čelisťových pastí se stal jednou z nejkrutějších.Pasti jsou kladeny ve volné přírodě na odlehlých místech na zvířecích stezkách. Většina pastí je konstruována tak, že se po došlápnutí zvířete na terčík v pasti čelisti prudce sklapnou a oběť sevřou. Mnohé typy pastí mají mají čelisti opatřeny ozubením, které zvířatům znemožňuje vyproštění se z pasti. Chyceným zvířatům tak kromě bolestivého sevření způsobují hluboká zranění.Drobní hlodavci, malé šelmy, nebo ptáci bývají často chyceni za krk, nebo uprostřed těla, což pro ně znamená při síle pružiny nepředstavitelné utrpení. Insinkt velí chyceným zvířatům bojovat a snažit se uniknout, což zejména u matek vede k odkousávání si sevřených končetin. Zvířata, kterým se z pasti podaří uniknout však brzy umírají na infekci nebo vykrvácení. Většina obětí se však stává kořistí lovců, kteří je surově dobíjejí, nebo na nich lovec stojí, dokud je neudusí.
V pastech zůstávají hladovějící a trpící bolestí a mrazem i několik dní. Drobná zvířata jsou napadána šelmami bez možnosti útěku. Pasti na vodní zvířata, jako jsou bobři a norci jsou kladeny tak, aby se zvíře utopilo. Veverky, lasičky a kuny jsou chytány do pastí na stromech, kde pak visí desítky hodin jako snadná kořist pro dravé ptáky.
Pasti si své oběti nevybírají, proto až 2/3 ulovených tvorů jsou ptáci, kočky, psi, laně, ježci a jiná zvířata, která však představují pro lovce pouhý odpad. Přestože je používání čelisťových pastí v řadě zemí (včetně ČR) zakázáno, ročně v nich najde smrt přes padesát miliónů zvířat. Nahrážkou čelisťových pastí mají být oka, léčky a železa, která se však čelisťovým pastem v krutostech vyrovnají.

Chov - kožešinové farmy

Existuje milná domněnka, že pěstování zvířat na kožešinových farmách je humánnější způsob získávání kožešin, než je lov. Slovo "farma" vzbuzuje představu svobodného a otevřeného prostoru. Ve skutečnosti je to způsob pouze snadnější pro člověka, ekonomičtější, ovšem pro zvířata znamená ještě věští utrpení, než chycení do pasti.Bolesti a strádání několika hodin či dnů zvířat lovených, jsou při chovu zvířat nahrazeny celoživotním strádáním a smrtí mnohdy stejně, nebo i více drastickou.
Zvířata jako nutrie, bobři, norci, lišky nebo lasičky jsou druhy, jejichž teritoriální působnost je i několik kilometrů čtverečních. V klecích 40x40x40 cm je jim jakýkoliv pohyb znemožněn a ani náhražky v podobě výběhů nemohou uspokojit jejich přirozené potřeby - běhat, hrabat, plavat či šplhat. Pro druhy, které nejsou domestikované, je život od narození do smrti v kleci každodenním stresem a utrpením!
Chovatelé, jejichž jediným kritériem je kvalita kožešiny a výsledný zisk tak nejenže omezují přirozenost zvířat, ale navíc je záměrně vystavují extrémním podmínkám, aby se produkce "zefektivnila". Čím větší mráz, tím lepší kožešina. Proto jsou zvířata ponechávána ve vlhkých a chladných místnostech, v horších případech vystavována přímému mrazu bez možnosti úkrytu, výstavby pelíšku či hnízda. Nejvíce trpí nutrie, které mají tlapky potaženy tenkou blankou. Musí neustále přešlapovat, protože jim tlapky přimrzují k podlaze klecí. Podlahy klecí jsou z ocelových jemných mříží či pletiva, které se jim zařezává do tlapek a při usilovné snaze se podhrabat si lámou o drátěná oka drápky.
Po celý krátký život jsou zvířata krmena jednotvárnou stravou, kaší, která je bohatá na živiny podporující růst kožešiny. Aby chovatelé nemuseli zvířatům čistit jídelní misky, tak raději kaši rozmazávají po mřížích klecí. V zimních měsících zvířatům jazýčky při slízávání potravy ke mřížím přimrzají, což jim způsobuje zbytečná zranění. Svou přirozenou touhu běhat se zvířata snaží naplnit běháním po kleci dokola a to je silně deprimuje. Jinak samotářská zvířata se chovají v klecích i po šesti, což vyvolává v takto extrémních podmínkách útočnost a kanibalismus. Slabší jedinci jsou buď ušlapáni, ohryzáni nebo ukousáni svými spoluvězni.

Usmrcování kožešinových zvířat

Když najde čas a kožich zvířete je "zralý" a vhodný pro zpracování na "kvalitní lidský kožich" dochází k usmrcování chovaných zvířat. Metody zabíjení jsou stejně drastické, jako samotný chov.Při usmrcování platí jediné pravidlo: nepoškodit kožešinu.Zabíjí se lámáním vazu, škrcením, jedem v potravě či injekční stříkačce, elektrickým proudem - zvířeti je vsunuta jedna elektroda do tlamičky a druhá do konečníku, nebo výfukovými a dalšími jedovatými plyny. Jsou to kožešinové popravy, nazývané "kožešinové žně", kdy jsou po tisících masakrovány celé chovy. Některé neodborně provedené metody usmrcování zvířata jen omráčí, takže zvířata jsou potom stahována zaživa.

Lov tuleňů

Jednou z nejzrůdnějších metod získávání kožešin je lov tuleních mláďat. Mláďatům zůstává bělost jejich kožíšku pouze během prvního měsíce jejich života, a proto je musí lovci zabíjet během krátké doby v co největším množství. Jelikož tuleni nepovažují člověka za nepřítele, jdou mu vstříc a jejich mláďata jsou pak ubita tyčí s ostrým hrotem, nebo utloukána o kusy ledu. Lovci z nich stáhnou kožešinu a krvavé tělo odhodí. Zůstává po nich trpící tulení matka, která nedokáže své mládě bránit. Každým rokem jsou v Rusku, Kanadě, Grónsku, Norsku aj. zemích zabity desetitisíce tuleních mláďat. Obětavé boje členů Greenpeace dokázaly snížit odbyt tuleních kožešin, EU vydala zákaz dovozu tuleních kožešin. Lov ovšem pokračuje!

Kolik stojí kožich?

Pro výrobu jednoho kožichu je třeba zabít: 65 norků, nebo 130 činčil, nebo 10 jezevců, nebo 27 tchořů, nebo 60 zajíců, nebo 14 vyder, nebo 11 stříbrných lišek, nebo 50 minků, nebo 100 veverek, nebo 9 bobrů, nebo 4 leopardy, nebo 18 červených lišek, nebo 15 rysů, nebo 125 hranostajů, nebo 12 ocelotů.... pro kožichy a různé upomínkové předměty se také zabíjejí psi a kočky!Kožichy nosí krásná zvířata a oškliví lidé
PROSÍM VŠECHNY KDO SI PŘEČTOU TYHLE ČLÁNKY AT SI JE ZKOPÍRUJOU NA BLOG...JE TO VELMI DŮLEŽITÉ DĚKUJI!!!!

psi v čínské kuchyni

24. ledna 2009 v 22:02 | Májinka |  →psi
Psí prázdný pohled, tuší, jaký osud jim ruka řezníka v nejbližších okamžicích připraví. V Číně platí psí maso za nejlepší pochoutku, při procházce tamními městy nelze nenarazit na čerstvě vyuzená těla zvířat, ke kterým se v jiných koutech světa lidé chovají lépe než k vlastním dětem. Na přání je také před vámi popraví a osmaží autogenem!
Při pohledu na bílá, oholená těla psů se člověku zvedne žaludek. Podobně špatně je zbytku celého světa, ovšem s kulinářskou situací v Číně je každý boj marný.
Je to, jako kdybyste vzali malému dítěti čokoládu, Číňané bez své pochoutky prostě nebudou. Lékaři nepřestávají upozorňovat na nebezpečí, které se za konzumací neobvyklého pokrmu skrývá. Většina psů na čínských tržištích pochází z ulice, jsou nakaženi mnoha infekcemi, které mohou být člověku nebezpečné.
Také milovníci a ochránci zvířat bijí na poplach - je morální zabíjet zvířata s tak lidským pohledem? Thajští či tibetští taoisté a buddhisté věří, že ve psech a kočkách se skrývá reinkarnovaná lidská duše. Pro obyvatele nejlidnatějšího státu světa jsou však tito domácí mazlíčci jenom kusem masa.
Umlácení psů zaživa:
V našich zemích je běžné, že když se připravuje řízek, naklepe se paličkou na maso, aby byl křehčí a rychleji hotový (jenže ten řízek už je z "mrtvého masa").
Situace v Číně:
aby bylo psí maso dostatečně křehké, prokrvené a tudíž i chutnější, je ještě živý pes zavěšen na hák a je krutě umlácen dřevěnou palicí k smrti prudkými ranami do celého těla. Pak teprve je naporcován a připraven ke konzumaci. Číňané tento způsob přípravy považují za normální a zcela běžný. Údajně je z psího masa po této proceduře mnohem chutnější delikatesa.
PROSÍM VŠECHNY KDO SI TOHLE PŘEČTE A KDO NA TO NARAZÍ AT SI TO ZKOPÍRUJÍ NA SVŮJ BLOG...JE TO VELMI DŮLEŽITÉ!!! DĚKUJI


musím zhubnout!

24. ledna 2009 v 21:58 | Májinka |  →Anorexie
Musím zhubnout! To už si řekla asi každá z nás, ale došlo to někdy tak daleko?

Ženy se v zrtcadlech vidí jiné než jsou. Vidí se tlusté.


Neustále drží diety. Měří si obvod pasu a váží se.
Často kvůli mužům nebo kvůli modelingu. A myslí si, že jsou krásné. Ale pořád chtějí hubnout.Vytrácejí se jim prsa. Přestává menstruace. Padají vlsy.


Vůbec nejí a když, tak jen vlhkou vatu.


A stále hubnou. Hubnou, hubnou a hubnou. Hubnou a strácí se před očima.


Hledám schopný členky ..

24. ledna 2009 v 21:05 →Registrace
Ahojky..
Hledám schopný členky...
Ahoj. Je mi 14 let. Jmenu ji se Barča...
Mám mooc ráda zvířátka doma máme 3 kočičky pejska a papouška..
..
Tak abych se dostala k věci..
Hledám členka nebo člena co
by se staral o tento blog .. Jako ne že by byl jeho :D...
Ale prostě člen co bude dávat na blog články...
Pokuď by tu někdo takovej byl ať mi napíše pls..
na email:

reknete-stop-email@seznam.cz

Děkuju..
Wiplňte

WeB
A jméno či přezdívku :)

ozvu se wám
zatím pp

Lov

24. ledna 2009 v 21:00 →Týrání zvířat
Lov velryb ve člunech a pomocí harpuny připojené k lanu je prastarým způsobem získávání obživy. Rozmach moderního velrybaření v druhé Delfín /7,4kBpolovině minulého století a průmyslové velrybaření ve 20. století však způsobily ve všech mořích světa tak rozsáhlou decimaci velrybích populací, že několik druhů velkých kytovců je dnes na pokraji naprostého vyhynutí.
Za pouhých osmdesát let 20. století ulovili velrybáři více než 2 miliony velryb! Nízká rozmnožovací schopnost velryb (samice za celý život porodí v průměru jen 7 až 10 mláďat) a snížená genetická rozmanitost populací mnoha druhů velryb by mohly znamenat, že některé druhy velryb jsou odsouzeny k vymření.
Porcování velryby /8kB/ 26,8kB(500x357)

Lov tuleňu

24. ledna 2009 v 20:58 →Týrání zvířat
Nástroje určené pro vraždění tuleňů a jejich použití v praxi. Když sem to kopírovala měla jsem zavřený oči..
Proč proč ? proč je to tak ?...... je to děsná realita !!!!!
Jestli jsi silné povaky tak klikni na celý článek.. ale pokud ne neklikej..
Fakt....


Která zvířata jsou nejčastěji týraná?

24. ledna 2009 v 20:52 →Mix
Tuleni - patří k nejohroženějším druhům naší planety, mláďata se vybíjí kvůli velice jemné a čistě bílé srsti.Navíc mají velice jemné maso. Některá zvířata při stahování kůže nejsou ani mrtvá. Prožívají strašnou bolest.
Opice - zabíjí se taky kvůli srsti, ale hlavně kvůli masu a navíc se z nich dělají velice ,,hezké" suvenýry, které se velmi dobře prodávají. Často jejich lovení a prodej bývá jediná obživa domorodců!
Kočky - Testují se na nich hlavně šampóny, oční stíny apod. Mají totiž podobně jako člověk citlivé oči.
Tygři, gepardi, lyšky, králíci a podobné - se zabíjí hlavně kvůli jemné kůži a srsti, ze kterého jsou pak velmi ,,pěkné" kožichy. Tato zvířata jsou ještě dlouho držena v klecích., nedostávají najíst a jsou týrána. Pak jsou někdy i zaživa stahována z kůže. Nejdřív ale pytláci a kožešníci nastraží v jejich prostředí pasti, zvíře se do ní chytne. Například si skřípne nohu, je to strašná bolest, ze zoufalosti si nohu ukousne a uteče, jenže zachvíli zemře na otravu krve. Pytlá ci je podle krvavých stop najdou.¨
Krysy, myši, potkani - na nich jsou hlavně testovány léky, léčivé medikamenty a hlevně jsou na nich prováděny pokusy jako např. klonování a jiné. Jistě je to jen havěť která se rychle množí a jen šíří nemoci. Ale jsou to také živí tvorové.
Králíci - na nich se testují náplasti, pleťové krémy prací prášky apod. Jedině oni totiž mají stejně citlivou a jemnou kůži jako člověk.
Psi - ty týráme hlavně my, pořídíte si pejska, zachvíly vás přestane bavit ho venčit. To je ale chyba, protože pes si potřebuje ulevit, uleví se někde u vás doma, vy místo toho abyste se napravily ho akorát zmlátíte. Taky vás omrzí si s ním hraát a mazlit se, psi jsou pak velice nešťastní. Nakonec ho třeba vyženete z domu! Taky se ale na nich testují prací prášky, a spousta jídel!
Krokodýli - zabíjí se kvůli kůži. Nechcete si koupi kabelku z krokodýlí kůže?
Sloni - zabíjí se hlavně pro kosti a zuby. Ze slonoviny se pořád ještě vyrábí velice prodávané suvenýry. Třeba šachy ze slonoviny!
Mořští živočichové - neustálé znečišťování vod a moří hubí miliony krásných a unikátních živočichů. Také jsou ale prvními oběťmi globálního oteplování, za což taky můžeme z části my!
Tyto a ještě spousta zvířat je strašně týráno, všechny jsou pod ochranou velkých organizací, jsou zapsány v červené knize ohrožených druhů a přesto se stále zabíjí a týrají. Jak je to možné? Ztratili jsme poslední zbytky naší důstojnosti! Pomožme dokud není pozdě!

Utrpení zvířat v Číně

24. ledna 2009 v 20:51 →Týrání zvířat
Na psa dopadá těžký klacek. Zvíře skučí bolestí. Jehosténání doslova trhá srdce. Hnědá srst čtyřnohého tvora se pomalu zbarvuje do ruda. Krev mu kape z tlamy. Je slyšet, jak se mu pod brutálnímy údery jeho trýznitele lámou kosti. Zvíře se z posledních sil snaží osvobodit, ale marně! Místo toho mu krk sevřou ještě pevněji železné svorky. Pes chrčí! Potom zemře... O pár metrů dál kdosi moří kočku do vařící vody, zaživa! Ani ona nemá šanci uniknout hrůznému osudu! Tyhle neuvěřitelně drsné scény jsou každodenním obrázkem na čínských tržištích se zvířaty, kde se nabízejí psi, kočky, plazi, ptáci a divoká zvířata. Jako levné zboží napěchované na sebe v naskládaných klecích. Jsou bezmocnými svědky drastického zabíjení svých druhů. Ubozí tvorové jsou vařeni, stahováni z kůže, tlučeni nebo mrzačeni. A nikdo s nimi nemá soucit! Proč? Když je totiž nějaké zvíře před zabitím mučeno, je jeho maso v Číně považováno za mimořádně delikátní. Organizace na ochranu zvířat Animals Asia Foundation chce toto šílenství ukončit. Hodlá Číňany přesvědčit, že zvířata neslouží jen jako potrava, ale že je také mohou mít lidé rádi. Ovšem bude potřeba urazit dlouhou cestu, než umlkne poslední bolestné sténání na čínských tržištích...Jak se testuje.....

24. ledna 2009 v 20:47 →Týrání zvířat
Prací prašek- Zvířata jsou nucená prášek sníst..Umíte si představit co to dělá v jejich těle?
Jaká je to bolest?

Pravděbodobnost úmrtí..nevím..ale malé čísla to rozhodně nebudou.
Šapon- V laboratořích se vezme zvíře..např. kočka ,upevní se víčka,
aby je zvíře nemohlo zavřít.Poté je do očí nalita tekutina..
Pravděbodobnost oslepnutí..? ..99%..
Náplast- Jak chcete příjít na to, aby náplast nedráždila lidskou kůži?
Jak to zjistit? Jednoduše

Vezmete králíka a nalepíte mu na bílou srst náplast

Prudce strhnete- Srst sleze-Máte holou kůži-Na tu nalepíte náplast-
Prudce strhnete-Objeví se krvavá rána-Nalepíte náplast-Prudce strhnete ....
Pokračujete dokud nejsou vidět žebra!!! Takhle to chodí ve všech laboratořích.
Toto se dělá jen u králíků, protože jako jediní mají stejně citlivou kůži jako člověk.
Myslíte ,že ti králičci se nějak dokážou bránit..? Ne..Mlčky trpí bolestí..

MF

24. ledna 2009 v 20:46 →Týrání zvířat
Věděli jste, že firma Max Factor testuje na zvířatech? Uvědomte si, kolik nevinných zvířat muselo zemřít kvůli všem těm výrobkům. Já jsem zásadně proti testování na zvířatech a pokud jste na tom stejně, tak to nejmenší, co pro ta bezmocná zvířátka můžete udělat, je, že si nebudete tyto výrobky kupovat a vždy se podíváte, jestli daná kosmetika spolupracuje se zvířaty, nebo ne!!!!
Jo ne všechny ty firmy testujou všechno na zvířatech!!!
Takhle by vypadaly ženy, na kterých by se testovala kosmetika, tak jako na zvířatech